MALÝ Obal na myslivecké doklady a plomby - 3. varianty - HNĚDÝ

Koženkové pouzdro na myslivecké doklady a plomby. Rozměr zavřeného pouzdra je cca 14x13cm (v x š).

Do pouzdra se vejde 5ks mysliveckých plomb. Do kapsy na pravé straně vložíte na polovinu složený lístek o původu zvěře.

Do menší kapsy na doklady lze vložit běžné myslivecké dokumenty (průkaz o zbrani, lovecký lístek, povolenka k lovu apod.).

Do nejmenší kapsy přesně sedne kartička zákonného pojištění ČMMJ.

Možnosti gravírování
Kapsy v obalu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Na objednávku do 14.dnů až třech týdnů Zvolte variantu
810 Kč 810 Kč 810 Kč 560 Kč 560 Kč 560 Kč od 560 Kč

Vnější část je vyrobena z čalounické koženky, vnitřní část je kombinace čalounické koženky a čalounické látky. Každá strana pouzdra je navíc pevně vyztužena, aby se po zavření na vnější části dal lístek položit a vypsat. Vše je lepeno a následně prošito čalounickými nitěmi.

Pouzdro je uvnitř uspořádáno tak, že na jedné straně má našitá poutka pro 5ks plomb, druhá strana slouží na vložení Lístků o původu zvěře a mysliveckých dokladů. Součástí je očko na tužku.

 

V případě výběru varianty s gravírováním, prosím připište Vaší představu do poznámky před dokončením nákupu v košíku. Gravírovat lze na přední stranu obalu - můžete zvolit pouze horní část, spodní část nebo lze na celou přední stranu pouzdra. Fotografie gravírování u obalu jsou pouze orientační, pokud máte nějaký svůj obrázek, pošlete nám ho do emailu, my se s vámi následně spojíme a domluvíme, zda je realizace obrázku možná. Díky gravírování se může odeslání Vaší objednávky posunout o tři dny.

Pouzdro s gravírováním, nelze vracet bez udání důvodu (zboží na zakázku). Lze ho pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje jiné vady.

 

 

Použité materiály:

vnější část:
koženka - 100%polyester

vnitřní část:
čalounická látka - 100% polyester
koženka - 100% polyester
výztuha - knihařská lepenka
lepidlo
polyesterové nitě
kovové komponenty

Zpět do obchodu