Obal na očkovací průkaz

Obal na očkovací průkaz je ušitý z vnější strany ze softshellu a z vnitřní strany z bavlněného plátna, vyztuženo. Na vnitřní části pouzdra je kapsička 6x6cm. Na každé straně je jedna látková kapsa.

Zvolte si z nabídky barvu vnější části obalu, vnitřní může být černá s bílými tečkami nebo bílá s černými tlapkami (volím já dle aktuálního stavu skladu)

Vzor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Zvolte variantu
250 Kč
Kategorie: Obaly na doklady

Velikost pouzdra : 12,5 x 16,5cm

 

Materiálové složení:

softshell - 100%polyester
bavlněné plátno - 100% bavlna
výztuha obalu - 90%polyester, 10%viskóza
výztuha kapes - 50%polyamid, 50% polyester 

Zpět do obchodu