Obal na myslivecké doklady a plomby - dvě kapsy na lístky - HNĚDÝ

Koženkové pouzdro na myslivecké doklady a plomby. Rozměr zavřeného pouzdra je cca 26x13cm (v x š). Velikost velké kapsy na lístky je cca 12cm na šíři a výška od spodní části ke konci koženkové kapsy je cca 22cm, druhá kapsa je o 2cm nižší.

Možnosti gravírování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku do 14.dní Na objednávku do 14.dní Zvolte variantu
920 Kč 670 Kč od 670 Kč

Vnější část je vyrobena z čalounické koženky, vnitřní část je kombinace čalounické koženky a čalounické látky. Každá strana pouzdra je navíc pevně vyztužena, aby se po zavření na vnější části dal lístek položit a vypsat. Vše je lepeno a následně prošito čalounickými nitěmi.

Pouzdro je uvnitř uspořádáno tak, že na jedné straně má našitá poutka pro 10ks plomb, druhá strana slouží na vložení Lístků o původu zvěře. Součástí je očko na tužku.

 

V případě výběru varianty s gravírováním, prosím připište Vaší představu do poznámky před dokončením nákupu v košíku. Gravírovat lze na přední stranu obalu - můžete zvolit pouze horní část, spodní část nebo lze na celou přední stranu pouzdra. Fotografie gravírování u obalu jsou pouze orientační, pokud máte nějaký svůj obrázek, pošlete nám ho do emailu, my se s vámi následně spojíme a domluvíme, zda je realizace obrázku možná. Díky gravírování se může odeslání Vaší objednávky posunout o tři dny.

Pouzdro s gravírováním, nelze vracet bez udání důvodu (zboží na zakázku). Lze ho pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje jiné vady.

 

 

Použité materiály:

vnější část:
koženka - 100%polyester

vnitřní část:
čalounická látka - 100% polyester
koženka - 100% polyester
výztuha - knihařská lepenka
lepidlo
polyesterové nitě
kovové komponenty

Zpět do obchodu