Bílo - zelený polštářek s potiskem - jelen, divočák, liška - bez výplně - 40x40cm

Povlak na polštář je z jedné strany bílý, na této straně je natištěný obrázek. Z druhé strany je v odstínu lahvově zelené.

Uzavírání  je řešené  zipem, velikosti povlaku 40x40cm.  Lze ho snadno sundat a prát v pračce. Motiv je vytvořen sublimačním tiskem, který patří mezi jeden z nejodolnějších. Barvy potisku nevyblednou, ani po několika vyprání. Materiál příjemný polyester.

Povlak můžete prát v pračce na 40°C.

Motiv
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Na objednávku do týdne Zvolte variantu
199 Kč
Kategorie: Polštářky

Popis produktu není dostupný

Zpět do obchodu